KN-6705140 Kleště štípací čelní silové 140mm 6
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-6705140
Kleště štípací čelní silové 140mm
Produkt není skladem
do 24 hodin
Kat.číslo: KN-6705140
Produkt není skladem
KN-6705160 Kleště štípací čelní silové 160mm 6
Kat.číslo: KN-6705160
Kleště štípací čelní silové 160mm
Kat.číslo: KN-6705160
KN-6705200 Kleště štípací čelní silové 200mm 6
Kleště štípací čelní silové 200mm