OM-K075O030VS Kartáč okružní 75mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K075O030VS
Kartáč okružní 75mm / 0,3mm - stopka 6mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K075O030VS
Produkt není skladem
OM-K100O030VS Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
skladem
Kat.číslo: OM-K100O030VS
Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:5 ks
skladem
Kat.číslo: OM-K100O030VS